Niezbędnik na trudne czasy

Wydarzenia ostatnich tygodni radykalnie wstrząsnęły naszym bazowym poczuciem bezpieczeństwa. Jak sobie z tym radzić? Mamy kilka propozycji.

Survival Kit Ebook

Wydarzenia ostatnich tygodni radykalnie wstrząsnęły naszym bazowym poczuciem bezpieczeństwa. Teraz próbujemy sobie poradzić z szokiem, lękiem, niepewnością.

Nikt z nas nie wie, jakie wyzwania jeszcze nas czekają, wiadomo jednak, że musimy myśleć o zarządzaniu naszymi zasobami w długofalowej perspektywie. To ważne abyśmy mądrze dbali o siebie i nasz świat, by być wsparciem dla tych, którzy teraz tego wsparcia potrzebują. Chcemy się z Wami podzielić naszym doświadczeniem z pracy z wieloma firmami, zespołami, z pracy indywidualnej z liderami.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją kilku prostych strategii dla BBB (Body / Brain / Business), czyli kluczowych obszarów, które wpływają na nasz ogólny dobrostan życiowy. Pamiętajmy, że czasami drobne zmiany przynoszą wielkie efekty!

Udostępnij artykuł

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dowiedz się więcej

Marek Edelman i Nelson Mandela

Autorytety

Skąd czerpać inspiracje? Jak dawać nadzieję i pozytywną energię, gdy wokół tyle nieprzyjaznych sygnałów? Ja muszę kierować zespołem, a kto mną pokieruje?

Przeczytaj artykuł »
Fala

chcesz wiedzieć więcej? napisz do nas